نمونه سوالات استخدامی شرکت فولاد غدیر نی­ ریز

این بسته از نمونه سوالات استخدامی با نام نمونه سوالات استخدامی شرکت فولاد غدیر نی­ ریز از سایت طلافایل با توجه آزمون امسال این شرکت ،جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین برای قرار داده شده است.

– این مجموعه با توجه به دروس آخرین آزمون استخدامی توسط سایت طلافایل ، آماده و جهت دانلود و مطالعه عرضه گردیده است. با توجه به متن آخرین آگهی استخدامی شرکت فولاد غدیر نی­ ریز آزمون کتبی شامل دروس زبان انگلیسی، دانش کامپیوتر، ادبیات فارسی، هوش و استعداد تحصیلی به میزان ۴۰ سوال و دروس تخصصی  (سوالات تخصصی هر رشته) به  میزان ۶۰ سوال می­باشد. .

نمونه سوالات استخدامی شرکت فولاد غدیر نی­ ریز

– با توجه به توضیحات و سرفصل های آزمون استخدامی (کتبی) ، سایت طلافایل مجموعه پیشنهادی زیر را جهت دانلود و مطالعه و افزایش سطح آمادگی داوطلبین قرار داده اند .

—++ محتویات این بسته با توجه به دروس آزمون به شرح زیر می باشد : ( 2200 سوال با جواب )

+ 330 سوال استاندارد زبان انگلیسی به همراه پاسخنامه [ طبق دروس آزمون ]
+ 570 سوال استاندارد دانش کامپیوتر به همراه پاسخنامه [ طبق دروس آزمون ]
+ 550 سوال استاندارد ادبیات فارسی به همراه پاسخنامه [ طبق دروس آزمون ]
+ 750 سوال استاندارد هوش و استعداد تحصیلی به همراه پاسخنامه [ طبق دروس آزمون ]

//+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در کامپیوتر ، تبلت و موبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .//

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی سوالات پرتکرار و استاندارد
۲- حاوی سوالات منطبق با دروس آزمون
۳- حاوی سوالات جدید
4- کمیت و کیفیت بالا
5- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
6- قیمت بسیار پایین تر از سایت های مشابه

– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه ( نمونه سوالات استخدامی شرکت فولاد غدیر نی­ ریز ) کلیه مشاغل و رشته ها با توجه به محتویات می تواند در آزمون کتبی عامل برتری شما نسبت به سایر شرکت کنندگان باشد.

» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی شرکت فولاد غدیر نی­ ریز دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 26500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب