نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت معتبر تولیدی بوشهر

این بسته نمونه سوالات آموزشی از گروه طلافایل با توجه آزمون پیشروی شرکت معتبر تولیدی بوشهر ( سهامی خاص )، جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در این آزمون قرار داده شده است.

– این مجموعه با توجه به مفاد آزمون امتحانی دوره های قبلی آماده و عرضه گردیده است. طبق متن آزمون استخدامی سالهای قبل ، آزمون مشترک کلیه مقاطع تحصیلی و رشته های شغلی شامل دروس زبان و ادبیات فارسی – مبانی کامپیوتر – زبان انگلیسی- هوش و استعداد و آزمون تخصصی با توجه به شغل انتخابی خواهد بود.

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت معتبر تولیدی بوشهر

– با توجه به توضیحات و سرفصل های آزمون استخدامی امسال شرکت معتبر تولیدی بوشهر  ، کارشناسان ما مجموعه زیر را جهت دانلود و مطالعه و افزایش سطح آمادگی داوطلبین برای آزمون قرار داده است.

++ محتوای این مجموعه با توجه توضیحات شامل : ( 2520 سوال و جواب )

+ 550 سوال استاندارد زبان و ادبـیات فارسـی به همراه پاسخ ( دیپلم ، کاردانی ، کارشناسی و ارشد )
+ 570 سوال استاندارد مبانی کامیپوتر به همراه پاسخ ( دیپلم ، کاردانی ، کارشناسی و ارشد )
+ 500 سوال استاندارد زبان انگــلیـسی عمــومی به همراه پاسخ ( دیپلم ، کاردانی ، کارشناسی و ارشد )
+ 550 سوال استاندارد هوش و استعداد به همراه پاسخ ( دیپلم ، کاردانی ، کارشناسی و ارشد )
+ 350 سوال استاندارد ریاضی عمومی به همراه پاسخ ( صرفاً مقطع دیپلم  )

//+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در موبایل ، کامپیوتر ، تبلت و لبتاب خود مشاهده و مطالعه نمایید .//

//+ توجه : طبق متن آخرین آگهی ( سالهای گذشته ) مفاد آزمون مشترک کلیه رشته ها فقط شامل دروس یاد شده می باشد که در این بسته برای مقطع دیپلم نیز نمونه سوالات ریاضی عمومی قرار داده شده که تنها مورد آزمون این مقطع بوده و سایر داوطلبین نیاز به مطالعه آن ندارند/ فریب سایت های سودجو  نخورید .

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی سوالات پرتکرار و استاندارد
۲- حاوی سوالات متناسب با سرفصل های آزمون
۳- حاوی سوالات جدید
4- کمیت و کیفیت بالا
5- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
6- قیمت بسیار پایین تر از سایت های مشابه
– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه با توجه به محتویات می تواند در آزمون استخدامی شرکت معتبر تولیدی بوشهر عامل برتری شما نسبت به سایر شرکت کنندگان باشد . پس وقت و زمان را از دست ندهید وبا مطالعه این مجموعه گامی بلند به سوی استخدام شدن خود بردارید.
» چطور این مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت معتبر تولیدی بوشهر دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 28500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب