نمونه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی نیمه دوم ۹۴

این مجموعه کمک آموزشی از گروه کارشناسان طلافایل با توجه آزمون پیشروی فراگیر دستگاه‌ های اجرایی کشور در نیمه دوم سال ۹۴، جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در این آزمون قرار داده شده است.

– این مجموعه با توجه به مفاد آزمون امتحانی امسال [ فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور نیمه دوم سال ۹۴ ] آماده و عرضه گردیده است. طبق متن آزمون استخدامی امسال نیمسال دوم آزمون در کلیه مقاطع تحصیلی و رشته های شغلی ارگان های مختلف در قسمت مشترک آزمون شامل دروس فناوری اطلاعات (مهارت های هفتگانه ICDL) ، ریاضی و آمار مقدماتی ، زبان و ادبیات فارسی ، معارف اسلامی ، زبان انگلیسی عمومی ، اطلاعات عمومی دانش اجتماعی و حقوق اساسی ، هوش و استعداد تحصیلی خواهد بود.

نمونه سوالات استخدامی دستگاه‌های اجرایی نیمه دوم ۹۴

– با توجه به توضیحات و سرفصل های آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌ های اجرایی کشور نیمه دوم سال ۹۴  ، کارشناسان ما مجموعه زیر را جهت دانلود و مطالعه و افزایش سطح آمادگی داوطلبین برای آزمون مورخ 21 اسفند ماه سال 94 قرار داده است.

++ محتوای این مجموعه با توجه توضیحات شامل : ( 3670 سوال و جواب )

+ 570 سوال پرتکرار فناوری اطلاعات ( مهارت های هفتگانه ICDL ) به همراه پاسخ ( ویژه آزمون 21 اسفند )
+ 350 سوال پرتکرار ریاضی و آمار مقدماتی به همراه پاسخ ( ویژه آزمون 21 اسفند )
+ 550 سوال پرتکرار زبان و ادبـیات فارسـی به همراه پاسخ ( ویژه آزمون 21 اسفند )
+ 520 سوال پرتکرار معارف اسلامی به همراه پاسخ ( ویژه آزمون 21 اسفند )
+ 500 سوال پرتکرار زبان انگــلیـسی عمــومی به همراه پاسخ ( ویژه آزمون 21 اسفند )
+ 630 سوال پرتکرار اطلاعات عمومی دانش اجتماعی و حقوق اساسی به همراه پاسخ ( ویژه آزمون 21 اسفند )
+ 550 سوال پرتکرار هوش و استعداد تحصیلی به همراه پاسخ ( ویژه آزمون 21 اسفند )

//+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .//

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی سوالات پرتکرار و استاندارد
۲- حاوی سوالات منطبق با سرفصل های آزمون امسال
۳- حاوی سوالات جدید
4- کمیت و کیفیت بالا
5- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
6- قیمت بسیار پایین تر از سایت های مشابه
 
– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه با توجه به محتویات می تواند در آزمون استخدامی نیم سال دوم دستگاه های کشور در سال 94 عامل برتری شما نسبت به سایر شرکت کنندگان باشد . پس وقت و زمان را از دست ندهید و با مطالعه مجموعه نمونه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی نیمه دوم ۹۴ گامی بلند به سوی استخدام شدن خود بردارید.
توجه : برای دانلود سایر نمونه سوالات تخصصی رشته های مختلف آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی اینجا را کلیک کنید
» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی نیمه دوم ۹۴ دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی نیمه دوم ۹۴ به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 2500 تومان میباشد
» پرداخت و خرید شما به منزله مطالعه کامل توضیحات و آگهی کامل از محتویات بسته و قبول قوانین سایت می باشد پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب