نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشگاه بوئین زهرا

– این مجموعه کمک آموزشی از تیم استخدامی طلافایل به درخواست مکرر کاربران با نام نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشگاه بوئین زهرا جهت آشنایی داوطلبین با نحوه و شیوه آزمون های استخدامی و افزایش سطح آمادگی آنان آماده و عرضه گردیده است.

– کارشناسان ما سعی کرده اند مجموعه ای کامل و جامع از سوالاتی تألیفی را باتوجه به مفاد آزمون ( دروس ) مندرج در متن آخرین آگهی استخدامی این دانشگاه گردآوری و عرضه کنند.

با توجه به متن آخرین آگهی استخدام ، آزمون استخدامی شامل دروس فناوری اطلاعات (مهارتهای هفت گانه ) ، زبان انگلیسی عمومی ، هوش و توانمندی های ذهنی ، حسابداری عمومی و دولتی خواهد بود.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بوئین زهرا

+ این مجموعه کمک آموزشی با توجه به دروس آزمون استخدامی مندرج در متن آگهی استخدام دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا با توجه به توضیحات ارائه شده حاوی محتویات زیر می باشد.

++- محتویات این مجموعه باتوجه به توضیحات ارائه شده شامل :

+ 590 سوال استاندارد فناوری اطلاعات ( مهارت های هفتگانه ) به همراه جواب
+ 500 سوال استاندارد زبان انگلیسی عمومی به همراه جواب
+ 550 سوال استاندارد هوش و توانمندی های ذهنی به همراه جواب
+ 180 سوال استاندارد حسابداری عمومـی و دولتـی به همراه جواب

– توجه : تمامی سوالات دارای پاسخنامه و فرمت فایل ها پی دی اف ( PDF ) و با قابلیت پرینت و کپی بوده و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل و رایانه خود مشاهده و مطالعه نمایید .

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی سوالات استاندارد
2- حاوی سوالات تستی
3- کمیت و کیفیت بالا
4- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
5- قیمت بسیار پایین تر از سایت های مشابه
6 – منطبق با دروس آخرین آزمون استخدامی
– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه کمک آموزشی نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشگاه بوئین زهرا با توجه به محتویات که مطابق با دروس اعلام شده برای آزمون است می تواند در آزمون استخدامی عامل برتری شما نسبت به سایر رقبا باشد . این مجموعه از سری مجموعه های کمک آموزشی استخدامی گروه طلافایل می باشد.
» چطور این مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشگاه بوئین زهرا دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 33500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب