نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشگاه بوئین زهرا

– این مجموعه کمک آموزشی از تیم استخدامی طلافایل به درخواست مکرر کاربران با نام نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشگاه بوئین زهرا جهت آشنایی داوطلبین با نحوه و شیوه آزمون های استخدامی و افزایش سطح آمادگی آنان آماده و عرضه گردیده است.

– کارشناسان ما سعی کرده اند مجموعه ای کامل و جامع از سوالاتی که بیشترین تکرار را در آزمون های ادوار استخدامی مختلف را داشته اند را باتوجه به مفاد آزمون ( دروس ) مندرج در متن آگهی استخدامی این دانشگاه گردآوری و عرضه کنند.

با توجه به متن آگهی استخدام ، آزمون استخدامی شامل دروس فناوری اطلاعات (مهارتهای هفت گانه ) ، زبان انگلیسی عمومی ، هوش و توانمندی های ذهنی ، حسابداری عمومی و دولتی خواهد بود.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بوئین زهرا

+ این مجموعه کمک آموزشی با توجه به دروس آزمون استخدامی مندرج در متن آگهی استخدام دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا با توجه به توضیحات ارائه شده حاوی محتویات زیر می باشد.

++- محتویات این مجموعه باتوجه به توضیحات ارائه شده شامل :

+ 590 سوال استاندارد و پرتکرار فناوری اطلاعات ( مهارت های هفتگانه ) به همراه جواب
+ 500 سوال استاندارد و پرتکرار زبان انگلیسی عمومی به همراه جواب
+ 550 سوال استاندارد و پرتکرار هوش و توانمندی های ذهنی به همراه جواب
+ 180 سوال استاندارد و پرتکرار حسابداری عمومـی و دولتـی به همراه جواب

– توجه : تمامی سوالات دارای پاسخنامه و فرمت فایل ها پی دی اف ( PDF ) و با قابلیت پرینت و کپی بوده و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل و رایانه خود مشاهده و مطالعه نمایید .

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی سوالات پرتکرار و استاندارد
2- حاوی سوالات جدید
3- کمیت و کیفیت بالا
4- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
5- قیمت بسیار پایین تر از سایت های مشابه
6 – منطبق با دروس آزمون استخدامی
– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه کمک آموزشی نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشگاه بوئین زهرا با توجه به محتویات که مطابق با دروس اعلام شده برای آزمون است می تواند در آزمون استخدامی عامل برتری شما نسبت به سایر رقبا باشد . این مجموعه از سری مجموعه های کمک آموزشی استخدامی گروه طلافایل می باشد.
» چطور این مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشگاه بوئین زهرا دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشگاه بوئین زهرا به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 3400 تومان میباشد
» پرداخت و خرید شما به منزله مطالعه کامل توضیحات و آگهی کامل از محتویات بسته و قبول قوانین سایت می باشد پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب