نمونه سوالات استخدامی موسسه خدمات بهداشتی درمانی بیرجند

مجموعه آموزشی از نمونه سوالات استخدامی آزمون استخدامی موسسه خدمات بهداشتی درمانی بیرجند [ استخدام بیمارستان حضرت ابولفضل العباس (ع ) ] از سایت طلافایل ، جهت افزایش آمادگی داوطلبین شرکت در این آزمون استخدامی آماده و برای دانلود و مطالعه قرار داده شده است .

– این مجموعه با توجه مفاد و دروس آزمون امتحانی گردآوری و عرضه شده است.با توجه به متن آگهی استخدام ، دروس امتحانی در بخش مشترک شامل ریاضیات و آمار مقدماتی ، زبان انگلیسی ، زبان و ادبیات فارسی ، آشنایی مقدماتی با رایانه ، معارف اسلامی ، شناخت تأمین اجتماعی ، اطلاعات عمومی ، استعداد و هوش و در مقاطع تحصیلی بالاتر از دیپلم  آزمون تخصصی حسب مورد در عنوان شغلی مربوطه خواهد بود.

نمونه سوالات استخدامی موسسه خدمات بهداشتی درمانی بیرجند

+ محتویات این مجموعه آموزشی شامل نمونه سوالات پرتکرار ادوار مختلف استخدامی طبق مفاد و دروس امتحانی امسال برای شرکت در آزمون استخدامی موسسه خدمات بهداشتی درمانی بیرجند [ استخدام بیمارستان حضرت ابولفضل العباس (ع ) ] حاوی موارد زیر می باشد.

++- محتویات این مجموعه باتوجه به توضیحات ارائه شده شامل : ( 3420 سوال و جواب )

+ 550 سوال پرتکرار ریاضی و آمار مقدماتی به همراه جواب [ ویژه بیمارستان بیرجند ]
+ 530 سوال پرتکرار زبان انگلیسی به همراه جواب [ ویژه بیمارستان بیرجند ]
+ 550 سوال پرتکرار زبــان و ادبــیات فـارسـی به همراه جواب [ ویژه بیمارستان بیرجند ]
+ 610 سوال پرتکرار آشنایی مقدماتی با رایانه به همراه جواب [ ویژه بیمارستان بیرجند ]
+ 630 سوال پرتکرار اطلاعات عمومی به همراه جواب [ ویژه بیمارستان بیرجند ]
+ 550 سوال پرتکرار استعداد و هوش به همراه جواب [ ویژه بیمارستان بیرجند ]
+ 225 صفـحه جـزوه شناخت تامین اجتماعی [ به همراه جزوه چکیده ]

– توجه : تمامی سوالات دارای پاسخنامه و فرمت فایل ها پی دی اف ( PDF ) و با قابلیت پرینت و کپی بوده و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل و رایانه خود مشاهده و مطالعه نمایید .

+ این مجموعه برای کلیه رشته های و گرایش ها و مقاطع تحصیلی مناسب است.

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی سوالات پرتکرار و استاندارد
2- حاوی سوالات جدید
3- کمیت و کیفیت بالا
4- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
5- همراه با جزوات آموزشی
6- قیمت بسیار پایین تر از سایت های مشابه
– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه آموزشی نمونه سوالات آزمون استخدامی موسسه خدمات بهداشتی درمانی بیرجند [ استخدام بیمارستان حضرت ابولفضل العباس (ع ) ] با توجه به محتویات که بصورت مختصر توضیح داده شد می تواند در آزمون استخدامی آتی عامل برتری شما نسبت به سایر رقبا باشد .
» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی موسسه خدمات بهداشتی درمانی بیرجند دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات استخدامی موسسه خدمات بهداشتی درمانی بیرجند به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 3000 تومان میباشد
» پرداخت و خرید شما به منزله مطالعه کامل توضیحات و آگهی کامل از محتویات بسته و قبول قوانین سایت می باشد پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب