نمونه سوالات آزمون استخدامی بنیاد مستضعفان

این مجموعه از نمونه سوالات جهت آمادگی داوطلبین گرامی شرکت در آزمون استخدامی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ایران ، تهیه و برای دانلود و مطالعه قرار گرفته است.

– با توجه  آزمون های مختلف استخدامی و سابقه چندین ساله در طراحی ، تألیف و گردآوری نمونه سوالات استخدامی ، سایت طلافایل این مجموعه را جهت آمادگی بیشتر داوطلبین شرکت در این آزمون استخدامی تهیه و جهت مطالعه داوطلبین گرامی قرارد اده است.

نمونه سوالات آزمون استخدامی بنیاد مستضعفان

+ با توجه توضیحات ، محتویات شامل نمونه سوالات تألیفی آزمون های مختلف استخدامی به همراه عین سوالات سالهای قبل سازمان سنجش به شکل زیر خواهد بود.

++ + – محتویات این بسته طلایی با توجه توضیحات شامل : [4695 سوال + جواب ]

+ بخش اول : نمونه سوالات دروس عمومی و مشترک کلیه رشته ها:

+ 525 سوال فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه I.C.D.L ) همراه با پاسخ
+ 595 سوال ریاضی و آمار مقدماتی همراه با پاسخ
+ 570 سوال زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش همراه با پاسخ
+ 520 سوال معارف اسلامی همراه با پاسخ
+ 630 سوال زبان انگلیسی عمومی همراه با پاسخ
+ 650 سوال اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و قانون اساسی همراه با پاسخ
+ 605 سوال هوش و استعداد شغلی همراه با پاسخ

+ بخش دوم : اصل سوالات استخدامی سازمان سنجش 93 تا 95 با پاسخ تشریحی
[اصل دفترچه سوالات برگزار شده سازمان سنجش شامل اصل سوالات فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL ) – ریاضی و آمار مقدماتی – زبان و ادبیات فارسی- معارف اسلامی – زبان انگلیسی عمومی – اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی -هوش و توانمندیهای عمومی سالهای 93 – 95 به تعداد 660 سوال میباشد.]

-+ نکته : تمامی فایل ها و سوالات با پاسخ بوده و دارای قابلیت پرینت می باشند و همچنین میتوانید این مجموعه را در موبایل ، لب تاب ، تبلت و کامپیوتر شخصی خود مطالعه نمایید.

+ مزیت های ویژه ی این بسته نمونه سوالات استخدامی :
1- حاوی نمونه سوالات کامل دروس عمومی و مشترک
2- حاوی پاسخ کلیه سوالات
3- حاوی اصل سوالات استخدامی دوره های گذشته سازمان سنجش [عین سوالات ]
4- کمیت و کیفیت بالا
5- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات

– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه با توجه به محتویات توضیحات داده شدمیتواند عامل موفقیت بیشتر شما نسبت به سایر رقبا باشد و شما میتوانید با مطالعه این مجموعه گامی بلند به سوی استخدام شدن خود بردارید.

» چطور این مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی بنیاد مستضعفان دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بنیاد مستضعفان به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 6500 تومان میباشد
» پرداخت و خرید شما به منزله مطالعه کامل توضیحات و آگهی کامل از محتویات بسته و قبول قوانین سایت می باشد پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب