نمونه سوالات استخدامی برنامه نویس سیستم دستگاههای اجرایی کشور

این مجموعه نمونه سوالات استخدامی از سایت طلافایل با نام [ نمونه سوالات استخدامی برنامه نویس سیستم دستگاههای اجرایی کشور ] جهت آمادگی کارجویان و داوطلبین گرامی جهت شرکت در آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی کشور ، جمع آوری ، تدوین و برای دانلود قرار گرفته است.

نمونه سوالت استخدامی برنامه نویس سیستم دستگاههای اجرایی کشور

این مجموعه با توجه متن آگهی استخدامی تهیه و در سه قسمت نمونه سوالات دروس عمومی و تخصصی ( دروس دانشگاهی ) به همراه اصل سوالات آزمون استخدامی سازمان سنجش [متولی آزمون] می باشد که در بی شک مطالعه آن باعث آشنایی بیشتر شما با نحوه سوالات و افزایش آمادگی شما داوطلبان عزیز خواهد شد.

+ با توجه به متن آگهی استخدامی دستگاههای اجرایی کشور دروس عمومی و تخصصی شامل موارد امتحانی زیر می باشد:

+ دروس عمومی : فنّاوری اطلاعات مهارتهای هفتگانه (ICDL) ، ریاضی و آمار مقدماتی ، زبان و ادبیات فارسی ، معارف اسلامی ، زبان انگلیسی عمومی ، اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی ، هوش و توانمندیهای عمومی

+ دروس تخصصی : مهندسی نرم افزار ، پایگاه داده ها ، برنامه نویسی پیشرفته ( ++C )

– با توجه به تجربیات سالهای قبل آزمون های استخدامی و تشکر و اعلام رضایت کاربران و داوطلبین گرامی و اظهار لطفشان نسبت به مجموعه های ما ،امسال نیز جهت سپاس گذاری و جلب بیشتر رضایت شما مجموعه ای کامل تر از نمونه سوالات کمک آموزشی را برای شما آماده کرده ایم.

+ – + با توجه توضیحات محتویات در سه بخش شامل :

این مجموعه برای آزمون امسال بروزرسانی و آپدیت شده و در مجموعه حاوی بیش از 5185 نمونه سوالات در بخش های زیر می باشد.

+ بخش اول : نمونه سوالات دروس عمومی شامل مواد زیر : (3850 سوال با جواب)

+ 550 نمونه سوال ادبیات فارسی به همراه جواب
+ 450 نمونه سوال معارف اسلامی به همراه جواب
+ 630 نمونه سوال زبان انگلیـسی به همراه جواب
+ 590 نمونه سوال دانش کامپیوتر [ICDL] به همراه جواب
+ 410 نمونه سوال هوش و استعداد به همراه جواب
+ 590 نمونه سوال ریاضی و آمار به همراه جواب
+ 630 نمونه سوال اطلاعات سیاسی ، اجتماعی و مبانی قانونی به همراه جواب

+ بخش دوم : نمونه سوالات دروس تخصصی شامل مواد زیر : (675 سوال با جواب)

+ 285 نمونه سوال مهندسی نرم افزار به همراه جواب
+ 180 نمونه سوال پایگاه داده به همراه جواب
+ 210 نمونه سوال برنامه نویسی پیشرفته ( ++C ) به همراه جواب
+نمونه سوالات ++C بصورت آموزشی و با پاسخ کامل تشریحی می باشد.

+ بخش سوم : اصل سوالات استخدامی سازمان سنجش : (660 سوال با جواب تشریحی)

[اصل سوالات استخدامی برگزار شده سازمان سنجش آزمون های استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی ، دستیاران ستادی ، آموزش و پرورش ، تأمین اجتماعی و …. شامل اصل سوالات دروس فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL ) – ریاضی و آمار مقدماتی – زبان و ادبیات فارسی- معارف اسلامی – زبان انگلیسی عمومی – اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی -هوش و توانمندیهای عمومی از سالهای 93 – 95 به تعداد 660 سوال میباشد.]

+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ کاغذی ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در کامپیوتر ، تبلت و مبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .

– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه کمک آموزشی [نمونه سوالات استخدامی برنامه نویس سیستم دستگاههای اجرایی کشور] با توجه به محتویات کامل و جامع و اصل سوالات عمومی استخدامی دوره های قبل سازمان سنجش می تواند در آزمون استخدامی امسال دستگاه های اجرایی کشور ، برگ برنده شما نسبت به سایر رقبا باشد و با مطالعه این مجموعه گامی بلند به سوی استخدام شدن خود بر دارید.

» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی برنامه نویس سیستم دستگاههای اجرایی کشور دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 38500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب