نمونه سوالات آزمون کارگزاری های رسمی سازمان تامین اجتماعی

این بسته از نمونه سوالات استخدامی با نام نمونه سوالات آزمون کارگزاری های رسمی سازمان تامین اجتماعی از سایت طلافایل با توجه آزمون امسال ،جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین برای قرار داده شده است.

– این مجموعه با توجه به دروس آزمون اعطای پروانه تاسیس کارگزاری های رسمی سازمان تامین اجتماعی توسط سایت طلافایل ، آماده و جهت دانلود و مطالعه عرضه گردیده است. با توجه به متن آگهی آزمون اعطای پروانه تاسیس کارگزاری های رسمی سازمان تامین اجتماعی ، مواد آزمون  موارد زیر خواهد بود .

الف ) آزمون عمومی شامل :
1- زبان و ادبیات فارسی 2- زبان انگلیسی عمومی 3- ریاضی و آمار مقدماتی 4- آشنایی با کامپیوتر 5- اطلاعات عمومی 6- معارف اسلامی
ب ) آزمون تخصصی شامل :
1-آشنایی با کلیات سازمان تأمین اجتماعی 2- آشنایی با کلیات کارگزاریهای رسمی سازمان تأمین اجتماعی 3-آشنایی با ضوابط و مقررات درآمد حق بیمه سازمان تأمین اجتماعی 4- آشنایی با ضوابط و مقررات نامنویسی و حسابهای انفرادی سازمان تأمین اجتماعی 5- آشنایی با ضوابط و مقررات امور فنی بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی 6- آشنایی با ضوابط و مقررات امور فنی مستمریها سازمان تأمین اجتماعی 7- آشنایی با درمان غیر مستقیم سازمان تأمین اجتماعی 8- آشنایی با قانون مالیاتهای مستقیم 9-آشنایی با قانون کار

نمونه سوالات آزمون کارگزاری های رسمی سازمان تامین اجتماعی

– با توجه به توضیحات و دروس آزمون استخدامی ، سایت طلافایل مجموعه کمک آموزشی و پیشنهادی زیر حاوی نمونه سوالات تألیفی طبق دروس عمومی آزمون به همراه اصل منبع سوالات تخصصی ( کتابچه یا جزوه ) معرفی شده سازمان تأمین اجتماعی ( بصورت رایگان اضافه شده ) را جهت دانلود و مطالعه و افزایش سطح آمادگی داوطلبین گرامی قرار داده اند.

—++ محتویات این بسته با توجه به دروس آزمون به شرح زیر می باشد : ( مجموعاً 3605 سوال با جواب )

+ 570 سوال استاندارد زبان و ادبیات فارسی به همراه پاسخ[ مطابق دروس آزمون ]
+ 530 سوال استاندارد زبان انگلیسی عمومی به همراه پاسخ [ مطابق دروس آزمون ]
+ 595 سوال استاندارد ریاضی و آمار مقدماتی به همراه پاسخ [ مطابق دروس آزمون ]
+ 840 سوال استاندارد آشنایی با کامپیوتر به همراه پاسخ [ مطابق دروس آزمون ]
+ 350 سوال استاندارد اطلاعات عمومی به همراه پاسخ [ مطابق دروس آزمون ]
+ 720 سوال استاندارد معارف اسلامی به همراه پاسخ [ مطابق دروس آزمون ]

++ به همراه ::  دانلود  کتابچه منبع آزمون دروس تخصصی ( رایگان )

//+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در کامپیوتر ، تبلت و موبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی سوالات استاندارد
۲- حاوی سوالات منطبق با دروس آزمون
۳- حاوی سوالات جدید
4- کمیت و کیفیت بالا
5- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی
6- قیمت بسیار پایین تر از سایت های مشابه

– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه ( نمونه سوالات آزمون کارگزاری های رسمی سازمان تامین اجتماعی ) با توجه به محتویات می تواند در آزمون استخدامی پیشرو شانس قبولی شما را افزایش دهد.

» چطور این مجموعه نمونه سوالات آزمون کارگزاری های رسمی سازمان تامین اجتماعی دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 18500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب