نمونه سوالات آزمون عضویت جامعه مشاوران رسمی مالیاتی

این بسته کمک آموزشی با نام نمونه سوالات آزمون ویژه عضویت جامعه مشاوران رسمی مالیاتی از سایت طلافایل با توجه آزمون پیشروی این  ارگان ،جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین قرار داده شده است.

– این مجموعه با توجه به مفاد آزمون و مطابق با دروس اعلامی آزمون آماده و عرضه گردیده است. براساس متن آزمون ویژه عضویت جامعه مشاوران رسمی مالیاتی دروس آزمون شامل قانون مالیاتهای مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده ، حسابداری و حسابرسی ، قوانین تجارت، مدنی، محاسبات عمومی و بودجه خواهد بود.

نمونه سوالات آزمون ویژه عضویت جامعه مشاوران رسمی مالیاتی

– با توجه به توضیحات و سرفصل های  آزمون ویژه عضویت جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ، سایت طلافایل مجموعه پیشنهادی و تألیفی خود حاوی تست های  زیر را جهت دانلود و مطالعه و افزایش سطح آمادگی داوطلبین [مطابق با مفاد آزمون] قرار داده اند .

—++ محتویات این بسته با توجه به سرفصل های آزمون به شرح زیر می باشد : [1020 سوال با جواب]

+ 235 سوال استاندارد قانون مالیاتهای مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده به همراه پاسخنامه
+ 480 سوال استاندارد حسابداری و حسابرسی به همراه پاسخنامه
+ 305 سوال استاندارد قوانین تجارت، مدنی، محاسبات عمومی و بودجه به همراه پاسخنامه

//+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و موبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .//

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی سوالات پرتکرار و استاندارد
۲- حاوی سوالات منطبق با سرفصل های آزمون امسال
۳- حاوی سوالات جدید
4- کمیت و کیفیت بالا
5- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
6- قیمت بسیار پایین تر از سایت های مشابه

– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه ( نمونه سوالات آزمون عضویت جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ) با توجه به محتویات می تواند در آزمون   ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی عامل برتری شما نسبت به سایر شرکت کنندگان باشد.

» چطور این مجموعه نمونه سوالات آزمون عضویت جامعه مشاوران رسمی مالیاتی دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 37500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب