نمونه سوالات آزمون سردفتری ازدواج و طلاق

– این بسته آمادگی آزمون سردفتری ازدواج و طلاق [ با نام نمونه سوالات آزمون سردفتری ازدواج و طلاق ] از سایت طلافایل جهت آشنایی داوطلبین با نحوه و شیوه آزمون انتخاب سردفتر ازدواج و طلاق [ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ] و افزایش سطح آمادگی داوطلبین گرامی آماده و جهت دانلود و مطالعه قرار داده است.

– سایت طلافایل به سابقه چندین ساله سعی کرده است با توجه به آزمون های دوره گذشته ، مجموعه ای کامل و جامع از نمونه سوالاتی که طبق دروس آزمون بوده و سعی شده است که از منابعی که نزدیک ترین شباهت را به آزمون را دارند را به همراه جزوات آموزشی باتوجه به مفاد آخرین آزمون ( دروس ) مندرج در متن آگهی آزمون انتخاب سردفتران ازدواج و طلاق [ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ] ( با توجه به آزمون دوره گذشته ) گردآوری و عرضه کند که باعث افزایش شانس قبولی و قرارگیری در شرایط آزمون برای داوطلبین گرامی را دارا باشد.

دانلود نمونه سوالات آزمون سردفتری ازدواج و طلاق سال 97

+ با توجه به متن آخرین آگهی انتخاب سردفتران ازدواج و طلاق ، آزمون انتخاب سردفتران ازدواج و طلاق شامل دروس ادبیات فارسی (ضریب 2) ، عربی (ضریب 2) ، معارف اسلامی ویژه اهل تشیع (ضریب 2) ، معارف اسلامی ویژه اهل تسنن (ضریب 2) ، متون فقهی (مباحث مرتبط با نکاح و طلاق) ویژه اهل تشیع ( ضریب 3 ) ، متون فقهی (مباحث مرتبط با نکاح و طلاق) ویژه اهل تسنن ( ضریب 3 )، حقوق مدنی ( ضریب 3 ) ، مقررات دفاتر ازدواج و طلاق (ضریب 3) می باشد.

+ این مجموعه کمک آموزشی با توجه به دروس آزمون انتخاب سردفتران ازدواج و طلاق مندرج در متن آخرین آگهی انتخاب سردفتران ازدواج و طلاق با توجه به توضیحات ارائه شده حاوی محتویات زیر می باشد . این مجموعه با توجه به منابع مختلف و موجود گردآوری و تألیفی شده و پیشنهادی سایت طلافایل می باشد .

++- محتویات این مجموعه با توجه به توضیحات ارائه شده شامل :
+ 550 سوال استاندارد ادبیات فارسی به همراه جواب [ ویژه آزمون سردفتران ازدواج و طلاق ]
+ 310 سوال استاندارد عربی به همراه جواب [ ویژه آزمون سردفتران ازدواج و طلاق ]
+ 720 سوال استاندارد معارف اسلامی (ویژه اهل تشیع) به همراه جواب [ ویژه آزمون سردفتران ازدواج و طلاق ]
+ 420 سوال استاندارد معارف اسلامی (ویژه اهل تسنن) به همراه جواب [ ویژه آزمون سردفتران ازدواج و طلاق ]
+ 660 سوال استاندارد متون فقهی (مباحث مرتبط با نکاح و طلاق) ویژه اهل تشیع به همراه جواب [ ویژه آزمون سردفتران ازدواج و طلاق ]
+ 220 سوال استاندارد حقوق مدنی به همراه جواب [ ویژه آزمون سردفتران ازدواج و طلاق ]
+ جزوه آموزشی مقررات ثبت اسناد و املاک و دفاتر ازدواج و طلاق [ ویژه آزمون سردفتران ازدواج و طلاق ]
+ دو جزوه آموزشی 12 و 19 صفحه ای خلاصه احکام ازدواج ویژه اهل تسنن
+ اصل سوالات آزمـون سـردفتری [ 35 سـوال به همـراه جــواب ] [ جهت آشنایی با آزمون ها]

– توجه : تمامی سوالات دارای پاسخنامه و فرمت فایل ها پی دی اف ( PDF ) و با قابلیت پرینت (چاپ کاغذی ) بوده و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و موبایل و رایانه خود مشاهده و مطالعه نمایید .

++ یادآوری : طبق روال معمول ، آزمون کلیه رشته ها یکسان و تنها شامل دروس ذکر شده است.[فریب سایت های متقلب و سودجو را نخورید]

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی سوالات استاندارد
2- قابلیت اجرا در کامپیوتر ، موبایل ، تبلت و…
3- کمیت و کیفیت بالا
4- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
5- منطبق با دروس آزمون انتخاب سردفتران ازدواج و طلاق
6 – قیمت بسیار کمتر نسبت به نسخه های چاپی و سهولت در استفاده
– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه کمک آموزشی نمونه سوالات آزمون انتخاب سردفتر ازدواج و طلاق با توجه به محتویات [شامل کلیه دروس و مناسب کلیه رشته های شغل سردفتر ازدواج و طلاق] که مطابق با دروس اعلام شده برای آزمون است می تواند در آزمون استخدامی عامل برتری شما نسبت به سایر رقبا باشد .
» چطور این مجموعه نمونه سوالات آزمون سردفتری ازدواج و طلاق دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 79000 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب