نمونه سوالات آزمون استخدامی پلیس پایتخت

 گروه کارشناسان طلافایل مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی پلیس پایتخت ( نیروی انتظامی تهران بزرگ ) را جهت آمادگی داوطلبین شرکت در این آزمون استخدامی تهیه و جهت مطالعه و دانلود داوطلبین گرامی قرار داده است.

– این مجموعه با توجه به مفاد آزمون امتحانی پلیس پایتخت که شامل دروس معارف اسلامی، ادبیات فارسی، آشنایی با رایانه، زبان انگلیسی، هوش و استعداد تحصیلی گردآوری شده و حاوی نمونه سوالات تألیفی آزمون های مختلف استخدامی در دروس یاد شده به همراه جواب بوده که در یک مجموعه کامل گردآوری و عرضه گردیده است .

نمونه سوالات آزمون استخدامی پلیس پایتخت

– با توجه به این مسئله کارشناسان ما مجموعه نمونه سوال تألیفی را با توجه به مفاد آزمون اعلام شده به همراه پاسخ را در مجموعه زیر برای مطالعه قرار داده است.

– محتوای این مجموعه با توجه به توضیحات ارائه شده شامل : ( 2500 سوال و حواب)

+ 450 سوال معارف اسلامی به همراه پاسخ ( پلیس پایتخت )
+ 550 سوال ادبـیات فـارسی به همراه پاسخ ( پلیس پایتخت )
+ 590 سوال آشنایی با رایانه به همراه پاسخ ( پلیس پایتخت )
+ 500 سوال زبـان انگلیـسی به همراه پاسخ ( پلیس پایتخت )
+ 410 سوال هوش و استعداد تحصیلی به همراه پاسخ ( پلیس پایتخت )

//+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در موبایل ، کامپیوتر ، تبلت و لپتاپ خود مشاهده و مطالعه نمایید .//

– همانطور که مشاهده می نمایید این مجموعه کاملترین مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی پلیس پایتخت بوده که با توجه به اینکه دربرگیرنده پرتکرار ادوار گذشته با توجه به سرفصل های آزمون اعلام شده می باشد که می تواند گامی بلند برای موفقیت شما در آزمون استخدامی باشد. پس وقت و زمان را از دست ندهید و مطالعه این مجموعه را آغاز کنید…

» چطور این مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی پلیس پایتخت دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 27000 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب