نمونه سوالات آزمون استخدامی هلال احمر

این بسته کمک آموزشی استخدامی با نام نمونه سوالات استخدامی هلال احمر از گروه طلافایل با توجه درخواست کاربران ، جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون های آتی قرار داده شده است.

– این مجموعه با توجه به سوالات پرتکرار آزمون های استخدامی مختلف ادوار گذشته و مفاد و دروس آزمون امسال [1395] آماده و عرضه گردیده است. دروس آزمون امسال با توجه به متن آگهی استخدام شامل کمک‌های اولیه، اساسنامه‌ی جمعیت، تاریخچه‌ی صلیب سرخ و هلال احمر ، معارف اسلامی ،زبان و ادبیات فارسی ، زبان انگلیسی ـ عمومی ، فنّاوری اطلاعات (مهارت‌های ۳، ۴، ۶ و ۷ I.C.D.L) ، هوش و توانمندیهای ذهنی و دروس تخصصی مرتبط با شغل مورد نظر داوطلب خواهد بود .محتویات این بسته کمک آموزشی استخدامی توسط کارشناسان مجرب سایت طلافایل با توجه به متدهای استاندارد و توجه به اصل پرتکرار بودن و نزدیک بودن به سوالات آزمون های استخدامی جمع آوری و تدوین گردیده است.

نمونه سوالات آزمون استخدامی هلال احمر

– با توجه به توضیحات کارشناسان ما مجموعه پیشنهادی زیر را جهت دانلود و مطالعه و افزایش سطح آمادگی داوطلبین قرار داده اند .

++ محتوای این مجموعه با توجه توضیحات شامل : ( 2690 سوال و جواب )

+ 520 سوال استاندارد معارف اسلامی به همراه پاسخ (ویژه آزمون هلال احمر )
+ 550 سوال استاندارد زبان و ادبـیات فارسـی به همراه پاسخ (ویژه آزمون هلال احمر )
+ 500 سوال استاندارد زبان انگــلیـسی عمــومی به همراه پاسخ (ویژه آزمون هلال احمر )
+ 570 سوال استاندارد فناوری اطلاعات ( مهارت های هفتگانه ICDL ) به همراه پاسخ (ویژه آزمون هلال احمر )
+ 550 سوال استاندارد هوش و توانمندی های ذهنی به همراه پاسخ (ویژه آزمون هلال احمر )

++ به همراه جزوات آموزشی زیر : [رایگان]

+ جزوه آموزشی کمک های اولیه (ویژه آزمون هلال احمر )
+ جزوه آموزشی اساسنامه جمعیت هلال احمر (ویژه آزمون هلال احمر )
+ جزوه آموزشی آشنایی با تاریخچه صلیب سرخ و هلال احمر (ویژه آزمون هلال احمر )

//+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در کامپیوتر ، تبلت و موبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .//

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
1- حاوی سوالات پرتکرار و استاندارد
2- حاوی سوالات جدید
3- کمیت و کیفیت بالا
4- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
5- به همراه جزوات آموزشی و تکمیلی
6- قیمت بسیار پایین تر از سایت های مشابه
– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه ( نمونه سوالات آزمون استخدامی هلال احمر ) با توجه به محتویات می تواند در آزمون استخدامی عامل برتری شما نسبت به سایر شرکت کنندگان باشد .
» چطور این مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی هلال احمر دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی هلال احمر به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 5200 تومان میباشد
» پرداخت و خرید شما به منزله مطالعه کامل توضیحات و آگهی کامل از محتویات بسته و قبول قوانین سایت می باشد پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب