سوالات آزمون استخدامی مشاور تحصیلی

+ در خدمت شما هستیم با مجموعه ای جدید از سری نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش که توسط گروه طلافایل برای ازمن امسال عرضه گردید است.این مجموعه برای داوطلبین رسته شغلی مشاور تحصیلی و رشته های تحصیلی مرتبط با این شغل بوده که جهت دانلود و مطالعه داوطلبین شرکت در آزمون قرار گرفته است .

– در آزمون های استخدامی آموزش و پرورش که در سراسر کشور برگزار می گردد و از اهمیت بالایی در بین داوطلبین برخودار است ، مطالعه سوالات آزمون های سال های قبلی جهت آشنایی با سوالات و دروس امتحانی می تواند موجب افزایش شانس قبولی داوطلب گردد .

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی مشاور تحصیلی آموزش و پرورش

— از همین رو گروه کارشناسان طلافایل این مجموعه را که شامل عین سوالات سال های گذشته آموزش و پرورش بوده و حاوی سوالات عمومی و تخصصی مشاور تحصیلی را در این مجموعه قرار داده است.

+ این بسته سوالات تخصصی و عمومی مشاور تحصیلی آموزش و پرورش ، جهت مطالعه داوطلبین گرامی متقاضی شرکت در آزمون استخدامی امسال آموزش و پرورش کلیه رشته های مورد پذیرش در این رشته شغلی از قیبل رشته های مرتبط با مشاوره ، روانشناسی ، روابط عمومی ، برنامه ریزی  و سایررشته های مورد قبول در این رشته شغلی بوده و حاوی مجموعه ها و محتویات زیر می باشد.

+ – + با توجه توضیحات محتویات این بسته حاوی :

++ عین سوالات برگزار شده ادوار گذشته شامل مواد زیر :

+ 60 سوال تخصصی مشاور تحصیلی ( آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 89 )
+ 100 سوال عمومی مشاور تحصیلی ( آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 89 ) با جواب
+ 60 سوال   عمومی مشاور تحصیلی ( آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 86 ) با جواب
+ 60 سوال   عمومی مشاور تحصیلی ( آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 84 ) با جواب

//+ توجه : تمامی سوالات و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .//

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی عین سوالات عمومی و تخصصی مشاور تحصیلی
2- کمیت و کیفیت بالا
3- قیمت پایین تر نسبت به سایت های مشابه
– همانطور که توضیحات این مجموعه را ملاحضه کردید این مجموعه با توجه به اینکه شامل عین سوالات تخصصی و عمومی مشاور تحصیلی و کلیه رشته های مورد پذیرش در این شغل آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سه (3) دوره قبلی بوده و می تواند در آزمون استخدامی آزمون استخدامی آموزش و پرورش می تواند شانس قبولی شما نسبت به سایر رقبا بسیار افزایش دهد.

 

+ جهت اطمینان کابران گرامی قسمتی از دفترچه بصورت رایگان برای دانلود قرار داده شده است .
+ برای دانلود رایگان قسمتی از محصول اینجا را کلیک کنید .
» چطور این مجموعه سوالات آزمون استخدامی مشاور تحصیلی دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 18000 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب