نمونه سوالات آزمون استخدامی تامین اجتماعی

این مجموعه نمونه سوالات از گروه کارشناسان طلافایل با نام نمونه سوالات آزمون استخدامی تامین اجتماعی جهت آمادگی داوطلبین شرکت در این آزمون استخدامی این سازمان ، تهیه و برای مطالعه قرار گرفته است.

– این بسته آموزشی با توجه به آزمون های مختلف کشور گردآوری شده و حاوی نمونه سوالات پرتکرار آزمون های استخدامی به همراه جواب با توجه به دروس آزمون بوده که در یک مجموعه کامل گردآوری و عرضه گردیده است .

نمونه سوالات آزمون استخدامی تامین اجتماعی

– با توجه به این مسئله سایت ما مجموعه نمونه سوال را با توجه به مفاد آزمون اعلام شده به همراه پاسخ را در این مجموعه برای مطالعه قرار داده است.

– محتوای این مجموعه با توجه به توضیحات ارائه شده شامل : ( 2995 سوال و حواب)

+ 320 سوال زبان و ادبیات فارسی به همراه پاسخ ( تأمین اجتماعی )
+ 520 سوال معارف اسلامی به همراه پاسخ ( تأمین اجتماعی )
+ 550 سوال ریاضی و آمار مقدماتی به همراه پاسخ ( تأمین اجتماعی )
+ 330 سوال زبان انگلیسی عمومی به همراه پاسخ ( تأمین اجتماعی )
+ 475 سوال هوش و توانمندی های عمومی به همراه پاسخ ( تأمین اجتماعی )
+ 450 سوال فناوری اطلاعات و آی سی دی ال به همراه پاسخ ( تأمین اجتماعی )
+ 350 سوال اطلاعات عمومی ، دانش اجتماعی و حقوق اساسی به همراه پاسخ ( تأمین اجتماعی )

//+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .//
//+ توجه : این بسته از نمونه سوالات برای تمام مقاطع تحصیلی مناسب می باشد.//

– همانطور که مشاهده می نمایید این مجموعه کاملترین مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی کشور بوده که با توجه به اینکه طبق سرفصل های اعلام شده برای آزمون آماده شده ، مطالعه آن می تواند گامی بلند برای موفقیت شما در آزمون باشد. پس وقت و زمان را از دست ندهید و مطالعه این مجموعه را آغاز کنید.

+ برای دانلود رایگان جزوه آشنایی مختصر با سازمان تأمین اجتماعی بصورت رایگان اینجا را کلیک کنید.

» چطور این مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی تامین اجتماعی دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی تامین اجتماعی به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 4900 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب