سوالات آزمون استخدامی سالهای گذشته دیوان محاسبات

این مجموعه از گروه طلافایل به دخواست کابران مبنی بر قرار دادن اصل دفترچه سوالات اداوار گذشته آزون استخدامی دیوان محاسبات کشور در سایت قرار گرفته و شامل اصل دفترچه و سوالات دیوان محاسبات کشور در دوره گذشته استخدامی این ارگان می باشد که می تواند مطالعه آن جهت آشنایی با نحوه و شیوه سوالات بسیار مفید باشد.

– این مجموعه حاوی عین سوالات برگزار شده دیوان محاسبات عمومی در دو دفترچه سوالات عمومی کلیه رشته ها و سوالات تخصصی رسته شغلی حسابرس برگزار شده درآخرین دوره آزمون استخدامی دیوان محسابات ( سال 88 )  می باشد که جهت دانلود و مطالعه قرار گرفته است.

دفترچه سوالات آزمون استخدامی ادوار گذشته دیوان محاسبات کشور
+ با توجه به سرفصل های اعلام شده برای آزمون امسال دیوان محاسبات کشور و تفاوت در چندی از سرفصل ها توصیه می شود از این مجموعه به عنوان مکمل دیگر مجموعه های عمومی و تخصصی دیوان محاسبات کشور ویژه آزمون امسال استفاده نمایید.

++ + – محتویات این بسته شامل اصل دفترچه های زیر :

+دفترچه سوالات آزمون عمومی دیوان محاسبات کشور در سال 88 ( 70 سوال )

+ دفترچه سوالات آزمون تخصصی حسابرس دیوان محاسبات کشور در سال 88 ( 45 سوال )

-+ نکته : تمامی فایل ها دارای قابلیت پرینت می باشند و همچنین میتوانید این مجموعه را در مبایل ، تبلت و کامپیوتر شخصی خود مطالعه نمایید.

+ مزیت های دفترچه های آزمون استخدامی سال های قبل دیوان محاسبات کشور :
۱- حاوی عین سوالات سال 88 ( با آرم و تاریخ آزمون )
۲- آشنایی با سطح سوالات دوره گذشته
۳- نقش مکمل سایر مجموعه ها
4 – کیفیت بالا
5- قیمت مناسب تر نسبت به سایت های مشابه
– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه با توجه به اینکه حاوی عین سوالات عمومی و تخصصی دوره قبل آزمون استخدامی دوان محاسبات کشور می باشد می تواند به عنوان مکمل سایر مجموعه سوالات عمومی و تخصصی برای شما جهت آزمون امسال بسیار مفید باشد ، دلیل مکمل بودن آن هم این است که سرفصل های آزمون امسال با آزمون دوره گذشته در بعضی از موارد تفاوت دارد و طلافایل در راستای صداقت با کابران خود این را عرض می کند

+ دانلود رایگان بخشی از مجموعه به رایگان جهت حصول اطمینان – اینجا را کلیک کنید.

————————–
++ سایر مجموعه های پیشنهادی و مفید برای آزمون امسال دیوان محاسبات کشور :

————————–

» چطور این مجموعه سوالات آزمون استخدامی سالهای گذشته دیوان محاسبات دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود سوالات آزمون استخدامی سالهای گذشته دیوان محاسبات به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 12000 تومان میباشد
» پرداخت و خرید شما به منزله مطالعه کامل توضیحات و آگهی کامل از محتویات بسته و قبول قوانین سایت می باشد پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب