نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی زابل – خدمتگزار

این مجموعه نمونه سوالات استخدامی از سایت طلافایل با نام [  نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی زابل – خدمتگزار ] جهت آمادگی کارجویان و داوطلبین گرامی جهت شرکت در آزمون استخدامی ، جمع آوری ، تألیف ، تدوین و برای دانلود قرار گرفته است.

– طبق متن آخرین آگهی استخدامی ، آزمون کتبی شغل خدمتگذار ( دیپلم ) شامل دروس 1- زبان و ادبیات فارسی ۲- زبان انگلیسی ( عمومی ) ۳- ریاضی و آمار مقدماتی 4- فناوری اطلاعات 5- معارف اسلامی 6- اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانون خواهد بود.

 نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی زابل - خدمتگزار

+ این بسته شامل نمونه سوالات طبق دروس آزمون شغل خدمتگذار ( دیپلم ) می باشد که با توجه به سابقه چندین ساله طلافایل ، بی شک مطالعه آن باعث آشنایی بیشتر شما با نحوه سوالات و افزایش آمادگی شما داوطلبان عزیز خواهد شد.

+ سایت طلافایل با توجه به سابقه چندین ساله خود سعی کرده است با توجه به منابع موجود ، یکی از کامل ترین بسته ها را جهت آمادگی داوطبین گرامی آماده کند.

+ – + با توجه توضیحات محتویات شامل :

+ محتویات بسته نمونه سوالات شامل : ( 3065 سوال با جواب)

+ 550 نمونه سوال استاندارد زبان و ادبیات فارسی به همراه پاسخ
+ 520 نمونه سوال استاندارد معارف اسلامی به همراه پاسخ
+ 595 نمونه سوال استاندارد ریاضی و آمار مقدماتی به همراه پاسخ
+ 500 نمونه سوال استاندارد زبان انگلیسی عمومی به همراه پاسخ
+ 330 نمونه سوال استاندارد اطلاعات عمومی ، اجتماعی و مبانی قانون به همراه پاسخ
+ 570 نمونه سوال استاندارد فن آوری اطلاعات به همراه پاسخ

+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ کاغذی ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در کامپیوتر ، تبلت و موبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .

– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه کمک آموزشی [ نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی زابل – خدمتگزار ] با توجه به محتویات می تواند در آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی زابل باعث افزایش آمادگی و ان شاء الله کمکی در راستای موفقیت شما در آزمون امسال باشد .

» چطور این مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی زابل – خدمتگزار دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 25500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب