تعداد فایل : 1 | تعداد صفحات : 18 | حجم فایل : 1 مگابایت | کد این محصول : 35

تحقیق کاربرد پورتال های سازمانی در مدیریت شبکه محور

چکیده تحقیق کاربرد پورتال های سازمانی در مدیریت شبکه محور :

— گسترش کاربردهای فناوری اطلاعات در عرصة فعالیت‎های اقتصادی و اجتماعی سبب ابدااع و ارائه راه حل ها و راهکارهای مختلف شده‎است. طبیعی است که هر یك از این روشها و ابزارها، مبتنی بر نیازی خاص و در جهت رفع مشكلات موجود ابداع و به خدمت گرفته شده اند. پورتال های سازمانی نیز با در نظر گرفتن نیازهای اطلاعاتی در حوزة مدیریت مبتنی بر شبکه یا اصطلاحاً شبکه محور طراحی و بكارگیری شده‎اند. امروزه كمتر مؤسسة یا سازمانی را در کشورهای پیشرفته و در حال توسعه می‎توان یافت كه از فناوری پورتال بی بهره باشد و از آن در جهت پشتیبانی از اهداف سازمانی استفاده نكرده باشد. پورتال های سازمانی جدای از خدماتی كه در عرصة باز سازمان با اعمال مدیریت متمركز ارائه می كنند، فرصت‎های نوینی را متناسب با توان اقتصادی و اجرایی سازمانها فراهم می‎نمایند. این بدان مفهوم است كه پورتال های سازمانی زمینة همكاری‎های متقابل و امكان بهره‎برداری از توانهای حرفه‎ای و سرمایه‎گذاری مشترک را در فعالیت‎های بازرگانی فراهم می‎سازند. آنچه در پی می آید، تشریح نقش و كاركرد پورتال های سازمانی در مدیریت شبکه محور است…

 
تحقیق کاربرد پورتال های سازمانی در مدیریت شبکه محور
سرفصل های تحقیق کاربرد پورتال های سازمانی در مدیریت شبکه محور :
 
— چکیده، واژه های کلیدی، مقدمه، پيدايش پورتال، از پورتال تا يک محل کسب و کار الکترونيکی، پورتال های سازمانی، چارچوب يک پورتال، اجرای مديريت در پورتال های سازمانی، پورتال های سازمانی و سرمايه‎گذاری مشترك، هزينه ايجاد پورتال های سازمانی و بازگشت سرمايه، نتیجه گیری، منابع و مآخذ.

مؤسسات و سازمانهای گوناگونی تاكنون با هدف ارائه راه‎حل‎های نوین جهت تسهیل فرایندهای مدیریتی تشكیل و تأسیس شده‎اند. پورتال‌های سازمانی به عنوان یكی از این راه‎حل‎ها تا حدودی توانسته‎اند انتظارات و امیدهای مدیران را در عرصه‎های گوناگون مدیریت برآورده سازند. معمولاً اولین نگرانی مدیران یافتن اطلاعات جدید و منابع اطلاعاتی موثق است. پورتال‌های سازمانی با بررسی نیازهای اطلاعاتی مدیران، مجموعه‎ای از مسیرهای مطمئن اطلاعاتی را در اختیار آنها می‎گذارند. از آنجایی كه ارائه خدمات پورتال اساساً مبتنی بر شبكه و به ویژه اینترنت می‎باشد، پورتال‌های سازمانی خدماتی فراتر از آدرس دهی اطلاعات را انجام می‎دهند كه معمولاً شامل مواردی نظیر كاوش، سرویس پست الكترونیك، نظر سنجی، گروههای خبری و بحث و غیره است. امكان تعامل دو سویه میان مدیران و كاربران (کارمندان و ارباب رجوع) از طریق وب سایت اصلی پورتال و همچنین دیگر كاربران عضو در یك پورتال سازمانی، زمینه بهره‎برداری هر چه بیشتر از فرصتهایی را كه در عرصه‎های گوناگون پدید می‎آیند، فراهم ساخته است…

-* متن کامل تحقیق کاربرد پورتال های سازمانی در مدیریت شبکه محور در 18 صفحه با فرمت ورد (Word) و قابل ویرایش برای دانلود قرار داده شده است.

برای دانلود و خرید آنلاین یکی از روش های زیر را استفاده نمایید
» نحوه خرید و دانلود فایل ( تحقیق کاربرد پورتال های سازمانی در مدیریت شبکه محور ) به صورت آنلاین :
( خلاصه مراحل خرید ) » بعد از کلیک بر روی دکمه خرید و دانلود این محصول به صفحه دریافت اطلاعات رفته و ایمیل خود را وارد خواهید کرد و سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید . بعد از پرداخت موفق قیمت محصول ، لینک دانلود تحقیق کاربرد پورتال های سازمانی در مدیریت شبکه محور به شما نمایش داده میشود و علاوه بر آن لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
- قیمت این محصول 12000 تومان میباشد .
- برای دیدن راهنمای تصویری خرید به صورت آنلاین اینجا را کلیک نمایید .
موارد مورد توجه در هنگام خرید و دانلود محصول

-- پرداخت با همه کارت های عضو شتاب امکان پذیر است .
-- درگاه پرداخت تفاوتی در پرداخت شما ندارد .
-- برای هر کدام از روش های خرید ، آموزش تصویری قرار داده شده است .

-- اگر در مراحل خرید با مشکلی مواجه شدید یا راهنمایی داده شده کافی نبود با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید .

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفاً جای خالی را پر نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

پشتیبانی 24 ساعت طلا فایل
آموزش خرید از ظلا فایل