تعداد فایل : 1 | تعداد صفحات : 21 | حجم اصلی فایل ها : 74 کیلوبایت | کد این محصول : 46

تحقیق ملاحظات کلیدی در یادگیری الکترونیکی

چکیده تحقیق ملاحظات کلیدی در یادگیری الکترونیکی :

 زندگی اثر بخش و با راندمان در هر قرن مستلزم شناخت ویژگیهای آن قرن می باشد. اگر ویژگی قرن بیستم را تولید انبوه با استفاده از حجم زیاد انرژی بدانیم، بزرگترین شاخص قرن بیست و یکم فكر خلاق، تولید دانش، ایجاد جامعه اطلاعات محور و افزایش رو به رشد مشاغل اطلاعاتی خواهد بود. اندیشمندان، جامعه آینده را جامعه ای می دانند كه اطلاعات و مدیریت آن و تبدیل آن به دانش، پایه و اساس اقتصاد جوامع را تشكیل می دهد. چنین ویژگی هایی تاثیر زیادی روی نهادهای اجتماعی و اقتصادی خواهد گذاشت و نهادهای آموزشی نیز دستخوش چنین تغییر و تحولاتی بوده اند. اگر بپذیریم كه روش و مدل آموزشی مورد استفاده در مراكز آموزشی متأثر از فرهنگ، روابط اجتماعی و فناوری زمان است دراین صورت می توان گفت كه تا قبل از عصر اطلاعات مبانی نظری تغذیه كننده مدل آموزشی بوده است.

-* متن کامل تحقیق ملاحظات کلیدی در یادگیری الکترونیکی در 21 صفحه با فرمت ورد (Word) و قابل ویرایش برای دانلود قرار داده شده است.

– سرفصل های تحقیق ملاحظات کلیدی در یادگیری الکترونیکی :
 
— مقدمه، مولفه های فناوری اطلاعات و ارتباطات برای دستیابی به اهداف ملی، انفجار اطلاعات،  تقاضا برای آموزش بیشتر، شهروندی در جامعه مدرن، الگوهای در حال تغییر تجارت و رقابت و نوآوری در فناوری، بی سوادی، پتانسیل آموزش الکترونیکی در بهبود کیفیت یادگیری، چگونگی تحول از یاد دهی به یادگیری (دانشگاه مجازی)،  سیستم مدیریت آموزش (LMS)، نکات قابل توجه در انتخاب سیستم مدیریت آموزش، ویژگی های سیستم مدیریتی آموزش (LMS)، چالش های کاربردی فناوری های اطلاعات و ارتباطات در آموزش، زیرساخت، هزینه ها و مکانیزم های مالی، چارچوب های قانونی، مشارکت جوئی بخش خصوصی به عنوان تسهیل کننده، توصیه های استراتژیک برای مدیران آموزشی، نتیجه گیری،  منابع و ماخذ.
برای دانلود و خرید آنلاین یکی از روش های زیر را استفاده نمایید
» نحوه خرید و دانلود فایل ( تحقیق ملاحظات کلیدی در یادگیری الکترونیکی ) به صورت آنلاین :
( خلاصه مراحل خرید ) » بعد از کلیک بر روی دکمه خرید و دانلود این محصول به صفحه دریافت اطلاعات رفته و ایمیل خود را وارد خواهید کرد و سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید . بعد از پرداخت موفق قیمت محصول ، لینک دانلود تحقیق ملاحظات کلیدی در یادگیری الکترونیکی به شما نمایش داده میشود و علاوه بر آن لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
- قیمت این محصول 4000 تومان میباشد .
- برای دیدن راهنمای تصویری خرید به صورت آنلاین اینجا را کلیک نمایید .
موارد مورد توجه در هنگام خرید و دانلود محصول

-- پرداخت با همه کارت های عضو شتاب امکان پذیر است .
-- درگاه پرداخت تفاوتی در پرداخت شما ندارد .
-- برای هر کدام از روش های خرید ، آموزش تصویری قرار داده شده است .

-- اگر در مراحل خرید با مشکلی مواجه شدید یا راهنمایی داده شده کافی نبود با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید .

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفاً جای خالی را پر نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

پشتیبانی 24 ساعت طلا فایل
آموزش خرید از ظلا فایل