تعداد فایل : 1 | تعداد صفحات : 100 | حجم اصلی فایل ها : 307 کیلوبایت | کد این محصول : 37

تحقیق رابطه فرهنگ دانش و مدیریت دانش در سازمانهای دانش بنیان

چکیده تحقیق رابطه فرهنگ دانش و مدیریت دانش در سازمانهای دانش بنیان :

— دانش سازمانی و کارکنان ماهری كه از فرهنگ سازمانی کارآمدی برخوردار باشند، منابعی راهبردی به شمار می‌آیند. مزایای برخورداری از چنین منابعی در آن چه كه “فرهنگ دانش” خوانده می‌شود، بازتاب می‌یابد. این تحقیق به دنبال درک عوامل و بهبود فرایندهایی است که اثربخشی “فرهنگ دانش” در سازمان‌های تحقیق و توسعه را تسهیل می‌كنند. با توجه به اهمیت و نقش حساس “فرهنگ دانش” در فعالیت‌های قلمرو مدیریت دانش به ویژه توانمندسازی سازمان‌ها برای رقابت در عرصه‌های نوظهور اقتصادی، به نظر می‌رسد سازمان‌های دانش بنیان بیش از هر زمان دیگری نیازمند ذخیره، کسب، انتقال، اشتراک و توزیع دانش در پرتو فرهنگی هستند كه چنین فعالیت‌هایی را راهبری می‌كند. شواهد بسیاری حاکی از آن است که اجرا و پیاده سازی مدیریت دانش با شکست روبرو شده است، اما  اینکه”چرا نرخ بالایی از ناتوانی در ارتباط با نوآوری‌های مدیریت دانش گزارش می‌شود؟” و  یا “سازمان‌ها   برای بهبود اثربخشی مدیریت دانش باید چه كاری را انجام دهند؟” ، از جمله مسایل و چالش‌هایی است که همواره در راه استقرار نظام‌های مدیریت دانشی با آن مواجه هستیم…

-* متن کامل تحقیق رابطه فرهنگ دانش و مدیریت دانش در سازمانهای دانش بنیان در 100 صفحه با فرمت ورد (Word) و قابل ویرایش برای دانلود قرار داده شده است.

سرفصل های تحقیق رابطه فرهنگ دانش و مدیریت دانش در سازمانهای دانش بنیان :
 
— فصل اول- کلیات تحقیق، مقدمه، مساله تحقیق، تشریح و بیان موضوع، ضرورت انجام تحقیق، اهداف، سوالات تحقیق، محدودیت های تحقیق، فرضیه های تحقیق، روش تحقیق، نتایج مورد انتظار، تعاریف کلیدی، نتیجه گیری، فصل دوم- مروری بر پیشینه تحقیق، مقدمه، مدیریت دانش: تعاریف و کارکردها، دانش سازمانی، مدیریت دانش، مروری بر مدل‌های مدیریت دانش، پیاده سازی مدیریت دانش، فرهنگ، فرهنگ سازمانی و فرهنگ ‌دانش، فرهنگ، فرهنگ سازمانی، ارتباط فرهنگ سازمانی با فرهنگ‌دانش، فرهنگ‌ دانش، فرهنگ مشاركتی و دانش، فرهنگ‌های دانش كارآمد، اصول فرهنگ‌دانش، توانمندسازهای فرهنگ ‌دانش، ارزش‌های اصلی، پشتیبانی ساختاری، ارزش‌های مصوب، تعامل با همكاران، پیشینه تحقیق: مطالعات موردی، نتیجه گیری، منابع فصل دوم، فصل سوم- روش تحقیق، فصل چهارم-  تحلیل یافته های تحقیق، فصل پنجم- نتیجه گیری و پیشنهادات، منابع و مآخذ، پیوست اول- عوامل تقویت کننده فرهنگ، پیوست دوم- عوامل بازدارنده فرهنگ.

++ شما هم اکنون می توانید پس از پرداخت اینترنتی فایل متن کامل این تحقیق را دریافت کنید.

برای دانلود و خرید آنلاین یکی از روش های زیر را استفاده نمایید
» نحوه خرید و دانلود فایل ( تحقیق رابطه فرهنگ دانش و مدیریت دانش در سازمانهای دانش بنیان ) به صورت آنلاین :
( خلاصه مراحل خرید ) » بعد از کلیک بر روی دکمه خرید و دانلود این محصول به صفحه دریافت اطلاعات رفته و ایمیل خود را وارد خواهید کرد و سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید . بعد از پرداخت موفق قیمت محصول ، لینک دانلود تحقیق رابطه فرهنگ دانش و مدیریت دانش در سازمانهای دانش بنیان به شما نمایش داده میشود و علاوه بر آن لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
- قیمت این محصول 14000 تومان میباشد .
- برای دیدن راهنمای تصویری خرید به صورت آنلاین اینجا را کلیک نمایید .
موارد مورد توجه در هنگام خرید و دانلود محصول

-- پرداخت با همه کارت های عضو شتاب امکان پذیر است .
-- درگاه پرداخت تفاوتی در پرداخت شما ندارد .
-- برای هر کدام از روش های خرید ، آموزش تصویری قرار داده شده است .

-- اگر در مراحل خرید با مشکلی مواجه شدید یا راهنمایی داده شده کافی نبود با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید .

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفاً جای خالی را پر نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

پشتیبانی 24 ساعت طلا فایل
آموزش خرید از ظلا فایل