تعداد فایل : 1 | تعداد صفحات : 60 | حجم اصلی فایل ها : 350 کیلوبایت | کد این محصول : 10

تحقیق در رابطه با مدیریت اطلاعات یکپارچه

مشخصات تحقیق در رابطه با مدیریت اطلاعات یکپارچه :
 
تعداد صفحات : 60
فرمت : ورد (Word)
سرفصل های تحقیق ( تحقیق در رابطه با مدیریت اطلاعات یکپارچه ) عبارتند از : مبانی مدیریت اطلاعات یکپارچه، مفهوم اطلاعات، خواص اطلاعات، تدابير دسترسی به اطلاعات، اقدامات لازم به منظور ايجاد سامانه اطلاعات، مفهوم مديريت اطلاعات، مديريت اطلاعات، سطوح مختلف یکپارچگی، ملزومات اطلاعات یکپارچه، مديريت اطلاعات درمراکز صنعتی، محصول مدیریت اطلاعات یکپارچه، سطوح اطلاعات مديريت، مديريت متمركز و رابطه آن با جريان اطلاعات، منشاء نیاز سازمان ها به سیتم های اطلاعاتی یکپارچه، مزایای مدیریت اطلاعات یکپارچه، تحول در سیستم اطلاعاتی، اولین تلاش ها برای ردو بدل کردن اطلاعات، مقدار هزینه مديريت اطلاعات يكپارچه، در چه مواقع پروژه مديريت اطلاعات يكپارچه کارای خود را ازدست می دهد؟ شرکتها چگونه پروژه های مديريت اطلاعات يكپارچه را سازماندهی می کنند؟ متدولوژی های پیاده سازی مدیریت اطلاعات یکپارچه.

            چکیده تحقیق :

تحقیق مدیریت یکپارچه اطلاعاتمدیریت اطلاعات یکپارچه برای مدیریت منابع مختلف در یک سازمان با کارائی بالا در نظر گرفته می شود. این نوع مدیریت از طریق خودکارسازی و یکپارچه سازی اطلاعات، کارائی و بهره وری سازمان را افزایش داده و رضایت مشتری را فراهم می آورد. هر شركت‌ مجموعه‌ای‌ پيچيده‌ از گردش‌ اطلاعات‌ است‌ و تنها مديريت‌ صحيح‌ می‌تواند با پردازش‌ اين‌ اطلاعات‌ را در رسيدن‌ به‌ اهداف‌ رقابتی‌ ياری‌ دهد. مدیریت اطلاعات یکپارچه می تواند‌ داده‌های‌ موجود در سراسر يك‌ سازمان‌ را يكپارچه‌ ساخته‌ و به‌ شكل‌ مناسب‌ در اختيار كاربران‌ قرار دهد. استانداردشدن‌ داده‌ها، كاهش‌ زمان تولید،اتوماسيون‌ فعاليتها و ارائه سريعتر خدمات‌ به مشتريان‌ از جمله‌ مزايايی‌ است‌ كه‌ مدیریت اطلاعات یکپارچه برای‌ شركتها به‌ ارمغان‌ می‌آورد. سيستم‌ مدیریت اطلاعات یکپارچه به‌ كاركنان‌ يك‌ مجموعه‌ توليدی‌ اجازه‌ می‌دهد تا با هماهنگی‌ یکدیگر كار كنند، حتی‌ اگر ميان‌ آنها مرزهای‌ جغرافيايی‌ وجود داشته‌ باشد. مدیریت اطلاعات یکپارچه با نشان‌دادن‌ وضعيت‌ لحظه‌ به‌ لحظه ‌يك‌ سفارش‌ يا محصول‌ در سازمان، به‌ عنوان‌ يك‌ ابزار پشتيبانی‌ تصميم‌گيری‌ عمل‌ می‌كند. مدیریت اطلاعات یکپارچه با داشتن‌ قابليت‌ به‌روزسازی‌ استراتژی‌ها و فناوريها، شرکت‌ را به‌ سمت‌ به‌كارگيری‌ فناوريهای‌ جديد رهنمون‌ می‌سازد. سيستم‌ مدیریت اطلاعات یکپارچه به‌تازگی‌ در ايران‌ مورد توجه‌ قرار گرفته‌ است و تا رسيدن‌ به‌ سطح‌ استاندارد و مطلوب و پاسخگویی به‌ نيازهای‌ روزافرون‌ صنعت‌ و خدمات‌ در ايران‌ هنوز راه‌ درازی‌ را در پيش‌ دارد. ‌ ‌

برای دانلود و خرید آنلاین یکی از روش های زیر را استفاده نمایید
» نحوه خرید و دانلود فایل ( تحقیق در رابطه با مدیریت اطلاعات یکپارچه ) به صورت آنلاین :
( خلاصه مراحل خرید ) » بعد از کلیک بر روی دکمه خرید و دانلود این محصول به صفحه دریافت اطلاعات رفته و ایمیل خود را وارد خواهید کرد و سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید . بعد از پرداخت موفق قیمت محصول ، لینک دانلود تحقیق در رابطه با مدیریت اطلاعات یکپارچه به شما نمایش داده میشود و علاوه بر آن لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
- قیمت این محصول 9000 تومان میباشد .
- برای دیدن راهنمای تصویری خرید به صورت آنلاین اینجا را کلیک نمایید .
موارد مورد توجه در هنگام خرید و دانلود محصول

-- پرداخت با همه کارت های عضو شتاب امکان پذیر است .
-- درگاه پرداخت تفاوتی در پرداخت شما ندارد .
-- برای هر کدام از روش های خرید ، آموزش تصویری قرار داده شده است .

-- اگر در مراحل خرید با مشکلی مواجه شدید یا راهنمایی داده شده کافی نبود با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید .

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفاً جای خالی را پر نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

پشتیبانی 24 ساعت طلا فایل
آموزش خرید از ظلا فایل