تعداد فایل : 1 | تعداد صفحات : 25 | حجم اصلی فایل ها : 64 کیلوبایت | کد این محصول : 75

تحقیق جایگاه و نقش دانشگاه مجازی در جامعه جهانی اطلاعاتی

چکیده تحقیق جایگاه و نقش دانشگاه مجازی در جامعه جهانی اطلاعاتی :

تافلر عصر كنونی را “آغاز جنگ بر سر كنترل جهان” و دانایی را “ثروتی از نمادها” می داند، او عقیده دارد كه این دوران “عصر كیمیاگری” اطلاعات و زمان ایستادگی “دانایی در برابر سرمایه” است و در همین دوران است كه “جنگهای اطلاعاتی و جنگ الكترونیكی” آغاز می شود و اوج می گیرد. بنابر این توانایی فناوری اطلاعات و ایجاد ساختارهای جامعه اطلاعاتی بسیار مهم تر از خود فناوری است و سعادت یك ملت به میزان اندوخته علم و فناوری دانشگاههای كشور در شكل گیری جامعه اطلاعاتی به ویژه در جنبه های علمی، فنی و فرهنگی را متذكر می شود، لیكن با عنایت به فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، مقصود ما نیل به یك جامعه اطلاعاتی (دانش مدار) است كه لازمه آن اتخاذ استراتژی دفاع همه جانبه مبتنی بر تلفیق هوشمندانه تفكر دینی (برگرفته از قرآن و منبعث از فقه پویای جعفری) با فناوری اطلاعات و ارتباطات در چهار چوب مدیریت دانش می باشد.

جایگاه و نقش دانشگاه مجازی در جامعه جهانی اطلاعاتی

-* متن کامل تحقیق جایگاه و نقش دانشگاه مجازی در جامعه جهانی اطلاعاتی در 25 صفحه با فرمت ورد (Word) و قابل ویرایش برای دانلود قرار داده شده است.

– سرفصل های تحقیق جایگاه و نقش دانشگاه مجازی در جامعه جهانی اطلاعاتی :
 
— چکیده، واژه های کلیدی، مقدمه، اعلامیه اصول، تعریف جامعه اطلاعاتی، توصیف نماد دبلیو اس آی اس (WSIS)، جنبه های علمی و فرهنگی اینترنت بعنوان بخشی مهم از جامعه اطلاعاتی جهانی بر ایران، اینترنت و تهاجم فرهنگی، ملاحظات فرهنگی در سیاستگذاری، جنبه های علمی و فنی جامعه طلاعاتی، دانشگاه در موج سوم یا عصر اطلاعات، توسعه جهانی آموزش الكترونیكی ( E-Learning ) و تأسیس دانشگاه های مجازی، تولید اطلاعات (محتوای آموزشی) عنصر اصلی در آموزش مجازی، سازمان یادگیرنده گامی بلند در نیل به جامعه اطلاعاتی (دانش مدار)، نظریه جامع اطلاعاتی از منظر حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، استراتژی دفاع همه جانبه – تهدیدات، جمع بندی، مراجع و مأخذ.
برای دانلود و خرید آنلاین یکی از روش های زیر را استفاده نمایید
» نحوه خرید و دانلود فایل ( تحقیق جایگاه و نقش دانشگاه مجازی در جامعه جهانی اطلاعاتی ) به صورت آنلاین :
( خلاصه مراحل خرید ) » بعد از کلیک بر روی دکمه خرید و دانلود این محصول به صفحه دریافت اطلاعات رفته و ایمیل خود را وارد خواهید کرد و سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید . بعد از پرداخت موفق قیمت محصول ، لینک دانلود تحقیق جایگاه و نقش دانشگاه مجازی در جامعه جهانی اطلاعاتی به شما نمایش داده میشود و علاوه بر آن لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
- قیمت این محصول 11000 تومان میباشد .
- برای دیدن راهنمای تصویری خرید به صورت آنلاین اینجا را کلیک نمایید .
موارد مورد توجه در هنگام خرید و دانلود محصول

-- پرداخت با همه کارت های عضو شتاب امکان پذیر است .
-- درگاه پرداخت تفاوتی در پرداخت شما ندارد .
-- برای هر کدام از روش های خرید ، آموزش تصویری قرار داده شده است .

-- اگر در مراحل خرید با مشکلی مواجه شدید یا راهنمایی داده شده کافی نبود با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید .

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفاً جای خالی را پر نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

پشتیبانی 24 ساعت طلا فایل
آموزش خرید از ظلا فایل