تحقیق آینده نگاری آموزش الکترونیکی در ایران

مشخصات تحقیق آینده نگاری آموزش الکترونیکی در ایران :

–  موضوعات تحقیق: آموزش الکترونیک، آموزش مجازی، آینده پژوهی، سناریو، آینده نگاری

–  متن این تحقیق در 11 صفحه با فرمت ورد (Word) همراه نمودار سناریوهای چهارگانه  برای دانلود قرار داده شده است.

–  سرفصل های تحقیق عبارتند از : پیشران های تغییر در آینده آموزش الکترونیکی در ایران – سناریوهای چهارگانه – نتیجه گیری.

– محتویات بسته (فایل دانلودی ): فایل ورد تحقیق به دو فرمت 2003 و 2007 به بالا  (Word) به همراه فایل پی دی اف ( PDF ) و  فایل راهنما میباشد.

تحقیق آینده نگاری آموزش الکترونیکی در ایرانچکیده تحقیق : چند سالی است که برگزاری دوره های آموزشی در دانشگاه های کشور عزیز ما ایران به شیوه الکترونیکی و با بهره گیری از بستر اینترنت متعارف شده است و عمر مجموعه تلاش هایی که در این عرصه صورت گرفته، هنوز به یک دهه نمی رسد. طبیعی است که دانشگاه های کشور ما در پیمودن این مسیر هنوز به شیوه آزمون و خطا عمل می کنند و شاید تا رسیدن به وضعیت مطلوب هنوز راهی نسبتاً طولانی را در پیش داشته باشیم. اما صرف نظر از تمامی بایدها و نبایدهایی که معمولاً از سوی صاحب نظران در این باره مطرح می شوند، مهمترین عامل یا پیشران تغییر در روندهای آینده این شیوه آموزش در کشور ما، عامل روانی پیروی فردی و اجتماعی از استانداردهای آموزش الکترونیکی است. در پرتو دانش و هنر آینده پژوهی می توان چند سناریو را برای آینده آموزش الکترونیکی در ایران پیشنهاد داد. هر یک از این سناریوها با توجه به مجموعه ای از پیشران های تغییر قابل طراحی و بررسی هستند و رخداد یا عدم وقوع آن ها به میزان عدم قطعیت شرایط آینده و پویایی هر یک از پیشران های تغییر در سال های پیش رو بستگی خواهد داشت. پیش از پرداختن به این سناریوها، لازم است افزون بر عامل روانی یاد شده، به شناسایی مهمترین پیشران های تغییر در آینده آموزش الکترونیکی در ایران بپردازیم…

 

» چطور این مجموعه تحقیق آینده نگاری آموزش الکترونیکی در ایران دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 47000 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب