نمونه سوالات استخدامی شرکت توسعه پلیمر پاد جم

این مجموعه نمونه سوالات استخدامی از سایت طلافایل با نام [ نمونه سوالات استخدامی توسعه پلیمر پاد جم ] جهت افزایش آمادگی کارجویان و داوطلبین گرامی جهت شرکت در آزمون استخدامی امسال شرکت توسعه پلیمر پاد جم ، جمع آوری ، تدوین و برای دانلود قرار گرفته است.

نمونه سوالات استخدامی شرکت توسعه پلیمر پاد جم

+ این بسته شامل نمونه سوالات دروس عمومی و مشترک کلیه رشته ها و مقاطع ( کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد ) طبق دروس آزمون می باشد که در مطالعه آن باعث آشنایی بیشتر شما با نحوه سوالات و افزایش آمادگی شما داوطلبان عزیز خواهد شد.طلافایل سعی کرده است جهت تشکر از اعتماد کاربران و آمادگی بیشتر داوطلبین گرامی نمونه سوالات دروس عمومی سالهای قبل را به رایگان به مجموعه اضافه نماید.

+ طبق متن آگهی استخدامی دروس عمومی و مشترک شامل مفاد زبان و ادبیات فارسی – هوش و استعداد – مبانی کامپیوتر – زبان انگلیسی خواهد بود.

+ سایت طلافایل با توجه به سابقه چندین ساله خود سعی کرده است با توجه به منابع موجود و ترکیبی از نمونه سوالات و اصل سوالات و سایر منابع ، یکی از کامل ترین بسته ها را جهت افزایش آمادگی داوطبین گرامی آماده کند.

+ – + با توجه توضیحات محتویات شامل :

+ محتویات بسته: نمونه سوالات در دو بخش : ( 3410 سوال با جواب )

بخش اول : نمونه سوالات دروس عمومی و مشترک : ( 3050 سوال با جواب )

+ 805 نمونه سوال استاندارد هوش و استعداد به همراه پاسخ
+ 570 نمونه سوال استاندارد زبان و ادبیات فارسی به همراه پاسخ

+ 645 نمونه سوال استاندارد مبانی کامپیوتر به همراه پاسخ
+ 830 نمونه سوال استاندارد زبان انگلیسی به همراه پاسخ

+ بخش دوم : اصل سوالات شرکت نفت و شرکت های وابسته : ( 360 سوال با جواب ) ( هدیه رایگان )
++ عین سوالات سالهای گذشته 83 تا 89 شرکت های نفت ، گاز ، پتروشیمی ( کاردانی و کارشناسی )

+ 195 سوال زبان انگلیسی به همراه جواب
+ 165 سوال کامپیوتر به همراه جواب

+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ کاغذی ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در کامپیوتر ، تبلت و موبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .

– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه کمک آموزشی [ نمونه سوالات استخدامی شرکت توسعه پلیمر پاد جم ] با توجه به محتویات می تواند در آزمون استخدامی امسال شرکت توسعه پلیمر پاد جم باعث افزایش آمادگی و ان شاء الله کمکی در راستای موفقیت شما در آزمون امسال باشد.

» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی شرکت توسعه پلیمر پاد جم دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات استخدامی شرکت توسعه پلیمر پاد جم به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 3900 تومان میباشد
» پرداخت و خرید شما به منزله مطالعه کامل توضیحات و آگهی کامل از محتویات بسته و قبول قوانین سایت می باشد پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب