نمونه سوالات استخدامی مرکز آموزش عالی فیروزآباد – کارشناس آزمایشگاه

+ این مجموعه کمک آموزشی با نام نمونه سوالات استخدامی مرکز آموزش عالی فیروزآباد – کارشناس آزمایشگاه حاوی نمونه سوالات جهت افزایش آمادگی داوطبین گرامی شرکت در آزمون استخدامی مرکز آموزش عالی فیروزآباد شغل کارشناس آزمایشگاه ( مدرک کارشناسی در یکی از گرایشهای مهندسی مکانیک-جامدات یا مهندسی مکانیک-سیالات ) می باشد که به منظور قرارگیری در شرایط آزمون ، افزایش آمادگی و آشنایی با نحوه شیوه آزمون های استخدامی ، جمع آوری ، تدوین و برای مطالعه داولبین گرامی قرار داده شده است.

دانلود نمونه سوالات استخدامی مرکز آموزش عالی فیروزآباد شغل کارشناس آزمایشگاه

++ با توجه به متن آگهی استخدامی دروس آزمون شغل کارشناس آزمایشگاه بشکل زیر خواهد بود :

۱۲۰ سوال شامل : ۶۰ سوال تخصصی از دروس مکانیک سیالات،ترمودینامیک، استاتیک و دینامیک،۱۰ سوال ریاضیات،۱۰ سوال زبان انگلیسی عمومی،۱۰ سوال مهارتهای عمومی کامپیوتر ،۱۰ سوال آیین نگارش،۲۰ سوال هوش و استعداد به صورت تستهای چهار گزینه ای دارای نمره منفی خواهد بود که داوطلبان می بایست در مدت ۱۲۰ دقیقه به این سوالات پاسخ دهند.

++ از همین رو سایت طلا فایل مجموعه کمک آموزشی و تألیفی پیشنهادی زیر برای شغل کارشناس آزمایشگاه ( مدرک کارشناسی در یکی از گرایشهای مهندسی مکانیک-جامدات یا مهندسی مکانیک-سیالات ) را با توجه دروس آزمون از منابع موجود و مختلف ( آزمون های استخدامی ، دانشگاهی و…. ) جهت شرکت و آمادگی هرچه بیشتر داوطلبان گرامی آماده نموده و برای دانلود قرار داده است.

++ – این مجموعه کامل شامل دو بخش کلی و در برگیرنده موارد زیر می باشد : [3514 سوال با جواب]

+ بخش اول نمونه سوالات دروس تخصصی شامل :

+ 166 نمونه سوال میکانیک سیالات به همراه پاسخ تشریحی
+ 163 نمونه سوال ترمودینامیک به همراه با پاسخ تشریحی
+ 35   نمونه سوال استاتیک به همراه پاسخ تشریحی
+ 30   نمونه سوال دینامیک به همراه پاسخ تشریحی

+ بخش دومنمونه سوالات دروس عمومی شامل :

+ 500 نمونه سوال استاندارد ریاضیات به همراه با پاسخ تشریحی
+ 830 نمونه سوال استاندارد زبان انگلیسی عمومی به همراه با پاسخ
+ 885 نمونه سوال استاندارد مهارت های عمومی کامپیوتر به همراه با پاسخ
+ 230 نمونه سوال استاندارد آیین نگارش علمی به همراه با پاسخ
+ 675 نمونه سوال استاندارد هوش و استعداد تحصیلی به همراه با پاسخ

+ توجه : کلیه نمونه سوالات دارای پاسخ بوده و فایل ها دارای قبلیت پرینت ( چاپ کاغذی ) و کاربران گرامی نیز می توانند فایل سوالات را در کامپیوتر ، تبلت و یا موبایل خود مشاهده و مطالعه نمایند.

– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه آموزشی سایت طلافایل حاوی نمونه سوالات کامل دروس بوده که ان شاء الله در آزمون استخدامی شرکت مرکز آموزش عالی فیروزآباد شغل کارشناس آزمایشگاه باعث افزایش شانس و آمادگی شما نسبت به سایر رقیبان باشد.پس وقت و زمان را از دست ندهید.

» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی مرکز آموزش عالی فیروزآباد – کارشناس آزمایشگاه دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 38500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب